Souhlasím
V košíku máte 0 0 položek
Máte prázdný košík.

Kariéra

Hledáme:

Obdorný prodejce - showroom Řečany nad Labem a Hradec Králové.

Pište nebo volejte. Hradec Králové p. Hubka 777 68 32 18, Řečany nad Labem p. Erbanová 775 892 070.

Přijímací řízení v naší firmě.

Odborný(á) prodejce(kyně) obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení
Hledáme někoho, kdo:
- umí efektivně komunikovat a prodávat a empaticky se naladit na klienta
- dokáže zjišťovat potřeby klientů a pružně na ně reagovat
- je ochotný se neustále učit novým věcem a vzdělávat se v oboru a prodejních taktikách
- má cit pro přesnost, detail a je schopen se soustředit na více činností současně
- umí pečovat o nynější i nové zákazníky firmy a dá jim to, co potřebují.
Náplň práce:
- prodej obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení
- zpracování cenových nabídek a orientace v grafických návrzích koupelen
- objednávání zboží u dodavatelů a výdej drobného zboží zákazníkům
- poradenství klientům na profesionální úrovni a všeobecný přehled v oboru
- orientace v katalozích, novinkách a přehled o nabídce konkurence.
Požadujeme:
- ÚSO vzdělání s maturitou
- flexibilitu a pracovitost
- výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- obchodní duch
- znalost práce na PC
- předpoklady pro prodej specializovaného sortimentu
- loajálnost a chuť pracovat
- praxi v obchodě nebo ve stavebnictví
- zkušenosti s tvorbou 3D návrhů a znalost sortimentu výhodou
- bezúhonnost a čistý trestní rejstřík.
Nabízíme:
- zajímavé zaměstnání
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- práci pod zavedenou značkou
- zázemí stabilní firmy
- kompletní zaškolení, vč. pravidelných aktualizací novinek na trhu
- příjemný pracovní kolektiv i prostředí
- naturální výhody
- místo výkonu práce Řečany nad Labem